Спонсорська допомога на поточний ремонт на 2021-2022 н.р.

/Files/images/фінанси1.jpg

/Files/images/фінанси2.jpg

/Files/images/фінанси3.jpg

/Files/images/фінанси4.jpg

/Files/images/фінанси5.jpg

/Files/images/фінанси6.jpg Подарунок від батьків випускників

КОПІЯ

Протокол № 5

засідання педагогічної ради Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зарічненської районної ради Рівненської області

від 07 лютого 2018 року.

Присутні: 26

Відсутні: 1

Голова педради – Тишковець М.М.

Секретар педради – Кутинець Т.В.

Порядок денний:

1. Про хід виконання рішень попередньої педради.

Директор школи М.М.Тишковець.

2. Про проведення державної підсумкової атестації у 4, 9, 11 класах у 2017-2018 н.р.

Заступник директора з НВР Н.Ф.Захаревич.

3. Про вибір предмета навчальним закладом для учнів 9 класу на державну підсумкову атестацію.

Директор школи М.М.Тишковець.

4. Вибір підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Заступник директора з НВР Н.Ф.Захаревич.

Слухали:

І. Тишковець М.М., директор школи сказала, що частина рішень попередньої педради виконана, але продовжують працювати над розробкою власних блогів вчителів історії Олешко І.І. та початкових класів Сидорової А.В.

ІІ. Слухали:

Захаревич Н.Ф., заступник директора з НВР, наголосила, що державна підсумкова атестація у 2018 році буде проводитись відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти.

Державна підсумкова атестація проводиться у закладах загальної середньої освіти: І ступеня з 15 по 22 травня з трьох предметів: українська мова, літературного читання та математики; ІІ ступеня - з 30 травня по 12 червня з трьох предметів: українська мова, математика, англійська мова; ІІІ ступенів – проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня по 14 липня 2018 р. згідно з графіком затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 31 січня 2018 року № 1/9-66.

Результати ЗНО у вигляді оцінок рівня навчальних досягнень за шкалою 1-12 балів зазначаються у відомостях результатів державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти проведеної у формі ЗНО, що передаються закладів загальної середньої освіти в електронному вигляді.

Постановили:

1.Вивчити нормативні документи з питань державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання чителям-предметникам, предмети яких винесені на державну підсумкову атестацію .

До 12.02.2018 року

ІІІ. Слухали:

Тишковець М.М., директор школи, яка повідомила про те, що у цьому навчальному році для складання ДПА в 9 класі запропоновані такі предмети: хімія, всесвітня історія, історія України, зарубіжна література, англійська мова, географія, фізика, інформатика, біологія, правознавство, українська література.

Виступили:

Войтович С.В., яка зазначила, що із запропонованих предметів учні 9 класу не здавали всесвітньої історії, правознавства, англійської мови.

Постановили:

1. Затвердити третім предметом для проходження ДПА у 9 класі англійську мову.

ІV. Слухали:

Захаревич Н.Ф., заступника директора з НВР, ознайомила вчителів-предметників з листом Міністерства освіти і науки України від 06 лютого 2018 року №1/9-79 щодо вибору та замовлення підручників для учнів 5 класу.

Постановили:

1. Замовити наступні підручники для 5 класу на 2018-2019 н.р.: Українська мова, Заболотний О.В., Заболотний В.В.; Українська література, Авраменко О.М.; Англійська мова (5-й рік навчання), Несвіт А.М.; Зарубіжна література, Волощук Є.В.; Математика , Істер О.С.; Природознавство, Коршевнюк Т.В., Баштовий В.І.; Основи здоров´я , Бех І.Д., Воронова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.

Голова педагогічної ради (підпис) М.Тишковець

Секретар педагогічної ради (підпис) Т.Кутинець

Кiлькiсть переглядiв: 213

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.