Школа мого життя

Я на коліна стану до землі,

Поклони вдарю, мов на святу долю,

Перстом торкнуся тричі до чола,

В обіймах стисну рідну школу.

Ф. Гощук « Бувало ходиш по світах»

Вересень… На дворі терпко пахне осінню. Сплелися звичні пташині голоси. Іржа в’їлась у зачіски каштанів, у кронах беріз зажевріли жовті вуглинки. Але сонце все ще розливає над землею надзвичайну благодать. Лоскочучи променями спалахи айстр, жоржин та чорнобривців, в яких потонула велична споруда – наша Морочненська школа.

Виблискує двоповерхова красуня великими вікнами, манить просторими класами, скликає малиновим дзвоном школярів. І вони веселі та життєрадісні. Стікаються гомінкими струмочками до її порогу з усіх куточків села Морочне, щоб впевнено крокувати країною знань, відчути тепло і підтримку вчителів. Зустріти привітні посмішки друзів-однокласників.

Так, у нас, випускників Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів є всі підстави гордитися нею: обладнані навчальні кабінети, майстерні, спортзал, прекрасний компютерний клас, бібліотека, в якій зібрані унікальні видання, гостинна їдальня, в котрій можна почастуватися смачними обідами. Особливо ми любимо ходити у шкільний музей, бо там аура минулого і сучасного.

На сьогодні в школі навчається 148 учні. Працює 27 вчителів.

Але не тільки матеріально-технічною базою славиться наша школа. Найвизначніший її здобуток уважне та дбайливе ставлення до дітей , постійна турбота про їх здоров'я, духовний та моральний розвиток.

Знаю, нам просто пощастило, що ми навчаємося у Морочненській школі ! Ті хвилини, які ми проводимо у школі, допомагають стати нам такими як ми є. Школа допомогла зрозуміти, що у кожного є свій талант, і наш обов’язок – знайти його, щоб наш внутрішній світ став багатшим, повнішим, цікавішим і для інших.

Весь шкільний колектив кожен день віддає не тільки свою працю, свій розум і талант, але й своє серце, щоб сіяти мудре, добре, вічне.

Не дивно, що кожного року учні школи стають призерами районних олімпіад, конкурсів та активними учасниками обласних конкурсів та олімпіад, а 90 % випускниківпоповнюють ряди студенства, здобувають гідні професії і з великою вдячністю згадують щирих серцем своїх наставників, свою альма-матер, що відкрила дорогу в життя.

Вчителі зберігають і примножують найкращі традиції школи. Вони завжди сповнені ентузіазму та ідей.

Всі учні, батьки, учителі пишаються відмінностями, досягненнями і особливостями Морочненської школи, що робить її неповторною в прекрасному букеті шкіл Зарічненського району.

Кiлькiсть переглядiв: 541

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.