Обереги-підкови

Ось такі обереги -підкови на щастя в свої домівки виготовили вихованці гуртка, учні 5 класу,прикрасивши їх на свій смак.

/Files/images/Підкова.jpg

валентинки

Напередодні Дня святого Валентина багато хто запасається яскравими сердечками-виробами-валентинками. До 14 лютого учні 5-10 класів,які відвідують гурток, змайстрували своїми руками ось такі валентинки,щоб привітати своїх однокласників, батьків та друзів.

/Files/images/вал1.jpg/Files/images/вал2.jpg

/Files/images/вал3.jpg

/Files/images/вал4.jpg

/Files/images/вал5.jpg

/Files/images/вал6.jpg

/Files/images/вал7.jpg

Магнітики

Символом 2022 року стане Тигр. Учні 5 класу вирішили зробити ось такі магнітики.

/Files/images/Магнітики.jpg

Ялинкові прикраси

Новий рік – це пора казок і чудес. Напередодні свята можна подумати про прикрашання ялинки і змайструвати новорічні іграшки своїми руками. Крім функцій декору, іграшки, зроблені до Нового року, можна подарувати близьким, родичам, друзям. Цей невеликий знак уваги буде їм дуже приємний! Учні 5 класу виготовили ось такі ялинкові прикраси.

/Files/images/ялинкові прикраси.jpg

Сніговики

Перший сніг зазвичай випадає пізньої осені і відразу ж тане,не давши можливості помилуватися його красою.Саме перший сніг надихнув учнів 5 класу зробити на гуртку ось такі чудові Сніговики.

/Files/images/сніговики.jpg

вироби власноруч

Зовсім не багато часу залишається до новорічно-різдвяних свят, які захоплять нас у вир задоволення,гарного настрою та радості.Аби посилити відчуття святковості,уже зараз можна прикрасити оселю різними власноруч зробленими дрібничками.

Гуртківці,учні 5 класу, змайстрували ось такі вироби.

/Files/images/гурток11.jpg

/Files/images/гурток12.jpg

Підставку для ручок своїми руками

Зробити підставку для ручок своїми руками можна з будь чого.Це і скляні,бляшані,пластикові банки,і шматочок дерева,і картон, і здавалося б матеріал,абсолютно непридатний для цього: диски,дискети,палички від морозива,пластикові та паперові стаканчики та багато іншого.Учні 5 класу власноруч зробили ось такі підставки із паперових стаканчиків та картонних втулок .

/Files/images/підставка1.jpg

ГУРТКОВА РОБОТА "ПАПЕРОВІ ПАРАСОЛЬКИ"

Любителі рукоділля весь час удосконалюють свою майстерність навчаючись створювати нові вироби.Учні гуртка проявили цікавість і запропонували зробити красиві осінні паперові парасольки.

/Files/images/парасолька 1.jpg

Гурткова робота "Настінні панно"

Настінні панно служать оригінальною прикрасою і чудово вливаються в будь- які інтер'єри. Зроблять будь-яку площу затишною, особливою і оригінальною. Такий предмет інтер'єру не залишиться без уваги.Також буде чудовим подарунком і запам'ятається на довго.

/Files/images/панно1.jpg

/Files/images/панно2.jpg

Гурткова робота "Кавовий топіарій"

Якщо ви любите дивувати і радувати друзів нестандартними подарунками, такий вид виробу, як кавовий топіарій, обов'язково доведеться вам до душі. Адже все, що потрібно для його створення, - це нескладні пристосування і матеріали, акуратність і терпіння. Ну і крапля натхнення, звичайно ж! Вихованці гуртка Корнійчук Іванна та Рачук Дарина створили ось такий топіарій.

/Files/images/2 топіарій кава.jpg

Світильники

Для створення освітлювального приладу використовують практично всі, що можна знайти під рукою: дерев'яні палиці, шматки плінтуса, ємності, спиляти дерева, металеві палички і труби, скляні вироби, тканини. Саморобні світильники роблять футуристичними, класичними, гламурними, мінімалістськими. Для кожного типу придумано кілька покрокових майстер-класів. Дизайнерські приміщення прийнято прикрашати незвичними світильниками. Це можуть бути вироби з прорізами, безліччю окремих фрагментів, у вигляді великої кулі або куба. Такі ж світильники роблять і своїми руками, з будь-якого матеріалу. Займаються цим не тільки майстри, які продають свою продукцію, але і звичайні власники квартир і будинків. Саморобні люстри можуть бути схожими на магазинні або ж виконуватися незвичайним способом: з терок, консервних банок і т. Д. Форма залежить від особливостей матеріалу і фантазії виконавця.Тож вихованці гуртка "Паперопластика" також проявили свою фантазію і виготовили ось такі світильники.

/Files/images/світильник1.jpg

/Files/images/свільник2.jpg

/Files/images/світильник3.jpg

/Files/images/світильник4.jpg

Пасхальні сувеніри

Традиційно на Великдень роблять різноманітні вироби,які як дарують,так і залишають собі.Особливо популярні яйця,кролики,курочки і курчата,яких можна створити з абсолютно різних матеріалів.

Вихованці гуртка "Паперопластика" Морочненського ліцею працюючи на гуртку, виготовляли ось такі різноманітні пасхальні сувеніри. А ще, спільними зусиллями спробували зробити букет квітів з гофрованого паперу.

/Files/images/вс2.jpg

/Files/images/вс1.jpg

\/Files/images/вс3.jpg

/Files/images/вс4.jpg

/Files/images/вс5.jpg

/Files/images/вс6.jpg

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ВЕДЕННЯ ЖУРНАЛУ ПЛАНУВАННЯ ТА ОБЛІКУ РОБОТИ ГУРТКА

Текст у вкладенні знизу

ГУРТКОВА РОБОТА МОРОЧНЕНСЬКОЇ

ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Гурткова робота в закладі освіти Морочненської ЗОШ І-ІІІ ступенів забезпечує можливості щодо вибору діяльності, до якої дитина проявляє зацікавленість, створює необхідні передумови для прояву її природних здібностей. Система гурткової роботи комплексу спрямована на розвиток обдарованості вихованців, їх здібностей, талантів, розвитку творчої особистості, формування естетичного смаку, здорового способу життя, на задоволення потреб дітей та батьків.

Розвиток творчих здібностей школяра засобами гурткової роботи – одне з важливих завдань освіти. Адже проблема своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, формування творчих засад дитини нині вкрай актуальне.

/Files/images/ааа2.jpg

/Files/images/ааа3.jpg

/Files/images/ааа4.jpg

/Files/images/ааа5.jpg

/Files/images/ааа6.jpg

/Files/images/зображення_viber_2021-01-12_14-33-36.jpg

/Files/images/ааа1.jpg

Керівник гуртка О.Теслюк
Кiлькiсть переглядiв: 332

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.